Kim jesteśmy?

Wesele? Event firmowy lub bal studniówkowy? Impreza w stodole? A to w klimacie innym niż wszystkie? Czemu nie! 
Miglance Lipskiego sprostają każdemu wyzwaniu jakie postawisz przed nami. Jesteśmy esencją tego co w muzyce najlepsze, ale Ty jeszcze prawdopodobnie o tym nie wiesz... Czy chcesz się dowiedzieć? 
Nasza oferta obejmuje formę współpracy spersonalizowaną pod każdego klienta. To Ty wybierasz co jest dla Ciebie najlepsze. Oferujemy muzykę na żywo graną przez sześcioosobowy zespół muzyczny składający się z klawiszowca, gitarzysty, basisty, perkusisty oraz dwóch wyjątkowych wokalistów. 
Wokalistkę cechuje wysoka kultura osobista oraz nigdy nie znikający uśmiech na twarzy, którym stara się dzielić z uczestnikami prowadzonych imprez. Dzięki swojej pasji oraz sposobem prowadzenia zabawy, rozkręci każde towarzystwo niezależnie od wieku i preferencji muzycznych. 
Zaś wokalista jest urodzonym muzykiem, który swoim głosem Was oczaruje i sprawi, że poczujecie się jak na najlepszym koncercie. 
Co oferujemy?

Od lat jesteśmy związani są z branżą rozrywkową, co jest gwarantem dobrej zabawy i wspaniałej muzyki na żywo niezależnie od okoliczności i miejsca. Do wyboru w naszym wykonaniu mają Państwo repertuar od utworów disco polo, góralskie hity po standardy muzyki rockowej, rock’n rollowej i pop, zaś utwory z najnowszych list przebojów sprawią, że każdy odnajdzie coś dla siebie. Gramy zarówno polski jak i zagraniczny materiał. Na specjalne życzenie przygotowujemy dodatkowe utwory. Nasz zespół poprowadzi również zabawy. 
Wybór zespołu muzycznego to postawienie na grupę przyjaciół, którzy swoją energią i zaangażowaniem są w stanie rozkręcić każdą imprezę, sprawić by chwile spędzone razem były wyjątkowe i niezapomniane. Pełen profesjonalizm, fantastyczna muzyka wykonywana na żywo, szalony styl, rozpoznawalne brzmienie oraz dobra zabawa to najważniejsze walory naszego zespołu. Szczegółowe informacje na temat repertuaru, oferty cenowej dla osób prywatnych, firm i instytucji, oraz warunków współpracy wyślemy na maila. 
Działamy na terenie małopolski i śląska, dysponujemy własnym transportem, wysokiej jakości sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniem sceny, oraz co najważniejsze - motywacją do organizacji niezapomnianych imprez muzycznych. Miglance Lipskiego to muzyka na zlecenie… bez zlecenia zresztą też. 
Back to Top